Op zaterdag 12 april stond uitwedstrijd in Zelhem tegen ZZC’20 op het programma. Een bekende tegenstander, want deze zijn wij in fase 1 en fase 3 al tegengekomen. Twee keer werd er verloren (6-4 en 7-6). Vandaag wilden de boys revanche nemen en een keer de 3 punten mee naar Doetinchem nemen!

Doetinchem was vandaag compleet. Om 08.30 uur werd er afgetrapt op een zonnig sportpark. De temperatuur liep al mooi op. Doetinchem begon voortvarend aan de wedstrijd. Kennelijk is er geleerd van de vorige keer tegen ZZC, toen stond het team snel op achterstand. Nu was het andersom. Al in de eerste minuut zette Joรซl met een schitterende voetbeweging 3 man opzij en hij gaf de bal aan de vrijstaande Semon. Semon schoot gelijk raak! 0-1.

Twee minuten later de 0-2. Nu werd Joรซl zelf goed vrijgespeeld en hij ontving de bal. Beheerst schoot hij de bal in de korte hoek. Hierna werd ZZC wakker. Ook zij beschikken over een aantal zeer behendige spelers. Al snel werd de 1-2 gescoord.

Toen even later ook de 2-2 viel waren we weer terug bij af. We moesten weer opnieuw aan de bak om op voorsprong te komen. Inmiddels waren David en Kayden in het veld gekomen. David liet al snel zien een plaag te zijn voor de Zelhemse defensie. Zijn dribbels zorgden weer voor veel gevaar. Hij maakte dan ook zelf de 2-3 met een hard schot! Hierna werd het weer 3-3! Het was weer zo’n wedstrijd..

Toch leek Doetinchem aan het eind van de eerste helft nog over de meeste lucht te beschikken.

David zorgde persoonlijk voor de 3-4 en 3-5 met wederom mooie acties. Maar de mooiste kwam nog van Kayden die een voorzet op maat gelijk met zijn linkerbeen in de hoek schoot. 3-6 net voor de rust! In de tweede helft duurde het 7 minuten voor de eerste goal viel. Deze was voor ZZC. Ze kwamen hierdoor weer terug in de wedstrijd.Dit voelden zij zelf ook want ineens gingen zij vol op de aanval en Doetinchem zat even in een lastige fase. Het werd ook nog 5-6!

De ruimtes werden wat groter en Doetinchem kreeg in de time-out de opdracht om sneller de aanvallers aan te spelen. Want daar lag veel ruimte. Dit werd goed uitgevoerd, want amper een minuut later scoorde David de 5-7! Hierna ook nog 5-8. En wederom David die scoorde. Dit keer vanuit een rebound toen Joรซl hard op de paal schoot.

Nu was het wel gedaan. Doetinchem leek dit niet meer weg te gaan geven. Het werd nog wel 6-8, maar even later ook alweer 6-9 toen Kayden een mooie pass van David afrondde uit de draai. Toch maakte ZZC ook nog een hele mooie goal. Een verdediger passeerde knap 3 verdedigers en gaf hierna een hele mooie voorzet die werd afgerond. 7-9! Dit was de eindstand. Wat een doelpunten hebben we weer gezien vandaag! De รฉรฉn nog mooier dan de andere!

En eindelijk wisten we ZZC te verslaan dit seizoen. De stijgende lijn zit erin. Na 2 wedstrijden in deze 2de klasse is er nog niet verloren en zijn er al 18 goals gemaakt!

Vandaag was Djim weer sterk in de goal, hij gaf zelfs nog twee assists! Lucas, Aiwan en Finn waren belangrijk in de defensie en Joรซl, David, Semon en Kayden zorgden met hun creativiteit voor veel gevaar! Wat een teamspirit!

Op naar de volgende wedstrijd. Deze is op zaterdag 19 april. Dan is om 08.30 uur AZSV te tegenstander in Aalten.