Beau Rijks opgenomen in voorlopige selectie Nederland O19 en O20

Beau Rijks, oud-voetbalster van Voetbalvereniging Doetinchem, is opgenomen in de voorlopige vrouwenselectie van Nederland O19 en O20. De 17-jarige Doetinchemse speelster, die momenteel voor Achilles’29 uitkomt in de eredivisie, is geselecteerd voor de O19-selectie, of voor de O20-selectie.

De O19-selectie gaat deelnemen aan het Europees Kampioenschap, dat zich van 18 t/m 30 juli in Zwitserland afspeelt. En de O20-selectie doet mee aan het wereldkampioenschap, dat van 5 t/m 24 augustus in Frankrijk wordt gehouden. Beau is geselecteerd voor de twee posities als centrale verdediger.

De 45 geselecteerde speelsters moeten binnenkort, in een intensief trainingsprogramma, hun plek zien te verdienen.

Meer nieuws

Aankomende activiteiten:

Geen activiteiten.

Archief
Scroll naar boven