Maatschappelijke Diensttijd… bij v.v. Doetinchem. Sluit je aan bij FC Noaber

De maatschappelijke diensttijd bij v.v. Doetinchem biedt jou als jongere een kans om op een vernieuwende manier je talenten te ontdekken en te ontwikkelen.

Ontdek waar je goed in bent

Tijdens de MDT leer je veel over jezelf, over wat je kunt en leuk vindt. Je krijgt een eigen begeleider, volgt trainingen die je zelf interessant vindt en krijgt vaak ook een certificaat. Handig voor je cv, bij het maken van bijvoorbeeld een studiekeuze, de volgende stap voor je toekomst of het vergroten van je netwerk.

Wanneer doe jij de MDT?

De MDT doe je in je vrije tijd of in een tussenjaar. Soms kan het ook onder schooltijd. Van een paar uur per week tot een paar dagen, dat is jouw keuze. Pak je kans in Doetinchem,  zet samen met andere jongeren mooie stappen naar de toekomst, zet je in voor de wijk, de sportvereniging of help ouderen bij jou in de buurt. Bijna alles kan. Kies zelf welke MDT bij je past.

Dus ben je tussen de 14 en 27 jaar? Doe mee met MDT en ervaar het zelf.

Kom naar de informatie avond op woensdag 6 oktober 19.00 kantine vv Doetinchem.

Voor meer informatie: Ger Melissen 06 – 2323 3501  gspmelissen@planet.nl

 

Meer nieuws

Aankomende activiteiten:

Geen activiteiten.

Archief
Scroll naar boven