Nationale Sportweek – Meld je aan voor een gratis proeftraining

Van 15 tm 24 september is het nationale sportweek. Tijdens de sportweek kun je verschillende sportactiviteiten uitproberen om te kijken welke sport bij jou past. Overweeg je om te gaan voetballen? Meld je nu aan voor een gratis proefles.

Bij v.v. Doetinchem zijn de eerste 4 proeflessen altijd gratis, niet alleen tijdens de Nationale Sportweek. Meld je je voor 1 november aan voor een gratis proefles, dan maak je daarnaast ook nog kans op 2 gratis kaarten voor een wedstrijd van De Graafschap.

Voor de jeugd tm 18 jaar is er een speciale tijdelijke actie van kracht. Word nu lid van v.v. Doetinchem en speel gratis mee tot 31 december. Je leest het goed. De rest van dit kalenderjaar betaal je geen contributie.

V.v. Doetinchem zet zich in om voetbal toegankelijk te maken voor alle liefhebbers. Deze actie is bedoeld om te zorgen dat alle kinderen kunnen voetballen, ook indien de punten voor de MEEDOEN-regeling van de gemeente voor dit jaar al besteed zijn. Niemand hoeft aan de kant te staan.

Meer nieuws

Aankomende activiteiten:

Geen activiteiten.

Archief
Scroll naar boven