Oud-voorzitter Jan Prakke overleden

Jan Prakke, oud-voorzitter van de voetbalvereniging Doetinchem, is donderdag 15 juli op 88-jarige leeftijd overleden.

Jan was enkele jaren voorzitter, tot hij in 1981 door Johan Dollekamp in die functie werd opgevolgd. Zijn zoons Mark en Hugo waren langere tijd als voetballer lid van onze club.

Ook in de muziek was Jan Prakke actief, bij de Doetinchemse harmonie De Vriendschap. Daar blies hij vanaf 1983 tientallen jaren mee als barritonsaxofonist. Ook hier werd hij actief in het bestuur, onder andere als PR-man en secretaris. Zelfs zo lang en verdienstelijk, dat hij in 2008 tot erelid van deze muziekvereniging werd benoemd.

De uitvaart van Jan Prakke vindt in besloten kring plaats.

Meer nieuws

Aankomende activiteiten:

Geen activiteiten.

Archief
Scroll naar boven